ce poate fi?

Apendicita

Postata de pykiys cu 12 ani in urma.

Buna seara, am 16 ani si de o zi doua am o durere surda in partea dreapta jos .Despre ce poate fi vorba?

Raspunsuri (4)

Flavia

acum 12 ani

Ai facut deja apendicita ?Daca nu este posibil sa fie din cauza aceasta chiar daca iti trece mergi sa iti faci un control ca poate fi destul de periculoasa daca nu este scoasa la timp si se rupe poti sa si mori din asta...

Anonymus

acum 12 ani

Apendicita sau esti gravid/a :D !!

pykiys

acum 11 ani

nu`s gravida ca n-am fost cu nimeni, si ma doare suportabil?

pykiys

acum 11 ani

aa si nici n-am facut apendicita pana acu si alte simptome n-am