buna ziua

Apendicita

Postata de de3a0211 cu 13 ani in urma.

am fost diagnosticata cu apendicita subacuta....necesita operatie ?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Cam da, daca nu vrei 1. sa te chinui 2. sa ajungi sa te operezi de mare urgenta cand ti-o fi lumea mai draga, eventual cu ceva complicatii. Operatia de apendicita este una F usoara.

obliuta

acum 13 ani

Am diagnosticul de apendicita subacuta .Analizele sint bune doar VSH-ul e marit 15 la o ora si 31 la 2 ore si febra 37.3.
Leucocitele sint in limite normale .poate fi apendicita subacuta?sau cronica ?
Va multumesc.