Buna seara

Apendicita

Postata de MembruMobileApp1518716362 cu 6 ani in urma.

Buna seara prietenul meu lucrează că ospatar și o fost operat acum 6 zile și peste 2 zile o să înceapă lucrul , are voie sa depună eforturi ? Și dacă depunde efort ce se poate întâmpla ? Și in cat timp o să înceapă să se agraveze starea de sănătate ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/complicatii-si-probleme-dupa-o-interventie-chirurgicala_7288