apenticita poate reaparea

Apendicita

Postata de apostol costel cu 13 ani in urma.

am fost operat acum vreo 7-8 ani iar de o zi au inceput iar durerile. se poate sa am iar apenticita?

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Daca a fost scos apendicele, nu vad cum ar putea sa te doara...apendicele!

Dr. Carmen Ruxandra Posoiu

acum 13 ani

Nu!

apostol costel

acum 13 ani

eu am avut peritonita si mi-a dat drumul dupa 5 zile. mi-a sa spus ca mi-a scos apendicul si ca nu mai trebuie sa revin la nici un consult cu toate ca operatia nu era inchisa si inca mai supura. acum am dureri doar pe locul operatiei si imi amorteste piciorul drept si ma doare si muschiul piciorului. doctorul de familie mia zis ca e ceva normal pentru ca m-am fortat cu cateva zile in urma dupa o pauza foarte lunga dar durerea e mai mare si persista

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

adio durere

acum 13 ani

Conform legii universale;" ce e mort, mort ramane pentru todeauna"

apostol costel

acum 13 ani

mersi. frumos raspuns,mai facut sa rad