Apendicita?

Apendicita

Postata de MembruMobileApp150330210428350 cu 6 ani in urma.

Salut, am implinit de curand 16 ani si de 2 zile a inceput sa ma deranjeze in partea dreapta jos a abdomenului.Sunt speriat ca poate e apendicita dar inafara de durere care se manifesta printr-un discomfort si ma mai inteapa la un interval de 5-7 minute nu am.Momentan sunt plecat la bunici si nu am cum sa ajung la un control sau spital in urmatoarele 4 saptamani doar daca e urgent.Daca stau pe spate si ridic piciorul si ma palmez nu pot spune ca ma doare neaparat dar din nou simt un discomfort.Si cand merg aceeasi chestie.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/apendicita