abdomen inferior umflat

Apendicita Abdomenul acut

Postata de tzytzyk cu 10 ani in urma.

Buna!am si eu o intrebare,daca s-a mai confruntat cineva cu aceste simptome: dupa un episod de inflamatie pelvina,am abdomenul inferior umflat,din zona ombilicului pana la osul pubian,e umflat ca un balon,e moale la apasare si nu doare.nu stiu care ar putea fi cauza si nu scade cu nici un fel de tratament,eu sunt sp***a am 46 de kg.

Raspunsuri (1)

Adriana

acum 7 ani

Buna! Si eu am aceasi problema! Ai aflat din ce cauza poate fi? Sau la ce doctor ar trebui sa mergi ? Multumesc !