2 galme dureroase in zona inghinala

Apendicita

Postata de ggemanaru cu 13 ani in urma.

apar si dispar cam la doua saptamani una e in partea dreapta intre scrot si picior iar cealalta in stanga putin mai sus sunt cam de marimea boabei de fasole ma dor si durerea radiaza ajutati-ma daca stiti despre ce este vorba

Raspunsuri (1)

alexandra

acum 13 ani

cere sfatul unui medic ca sa se poata orienta in pricinele ce au facut sistemul limfatic sa reactioneze astfel.