xanaxul pierderea in greutate?

Anxietate

Postata de miki1986 cu 10 ani in urma.

De un an iau xanax 3/zi..am redus cu jum de doza...am avut 50kg dar din cauza anxietatii ajunsesem la 46 kg..acum ca mi.am mai reveni mananc mai bn..dar slabesc mancand..acum am 42kg in conditiile in care cu o luna in urma am avut 44kg..acum nu stiu ce sa mai zic..oare sa fie de la xanax?..

Raspunsuri (1)

ana

acum 10 ani

Si eu am avut probleme cu frica, teama cand eram mica, si teama mare de intuneric, si visam balauri. M-au dus la descantat la babe si mi s-a turnat cositor. Insa cu adevarat problemele mele s-au terminat, in momentul in care o matusa de a mea foarte credincioasa mi-a spus sa spun Tatal Nostru si inger ingerasul meu. Astazi trecand printr-o serie de evenimente si stari urate, am vorbit cu un preot, si l-am rugat sa-mi spuna cu ce rugaciune m-as putea ferii de starile prin care trec: Si cea mai tare din parcare rugaciune este Doamne Arma Impotriva Diavolului. In orice imprejurare in care doriti sa reusiti, sa nu se interpuna rele, sa nu-si bage neghinita coada asa cum spunem noi, rostiti aceasta Rugaciune foarte puternica decat mai multe ori, si veti vedea puterea ei. Alaturi de ea incercati si Rugaciunea Inimii a lui Iisus. Rostiti in combinatie acestea, deoarece s-a demonstrat puterea rugaciunii si din punct de vedere stiintific.
Purtati Cruce de lemn, si iconite inclusiv in fiecare camera sa aveti iconite asa cum sunt in Biserica, faceti sfestanie si mergeti la Maslu si Liturghie.
Si veti reusi sa treceti peste orice teama, suferinta, cu credinta, cu incredere, si important cu respect si corectitudine si iubire pentru orice fiinta si lucru din jurul tau. Bucura-te clipa de clipa, pentru ce ti s-a dat si ai, si roaga-te sa-ti mearga mai bine, neincetat.
Cu drag,
Ana
O sa vedeti efectul. Sanatate.