vi sa intamplat???

Anxietate

Postata de Gabriela Madalina cu 8 ani in urma.

Buna Ziua ! De ceva vreme ma confrunt cu niste stari foarte proaste...dimineata ma trezesc cu ochii umflati si cu degetele de la maini , dupa am niste stari de tristete , de voma ma simt slabita nu sunt deloc in apele mele ...si cand urinez simt o arsura dar una usoara nu e o arsura nesuportabila...si uneori ma trezesc cu dureri in partea stanga la sold sau in partea dreapta la sold ...un sfat va rog ...mentionez ca am 21 de ani nu am copii nici avorturi si am o relatie stabila de 2 ani ...

Raspunsuri (3)

FreeStyle11

acum 8 ani

Toate aceste stari au cauze, iar in aceasta trebuie sa fie consultat un medic care sa-ti faca niste investigatii, sa vada exact ce problema exista.Ce spui tu nu pare grav, dar cel mai bine este un consult, parerea mea este ca poate fi o cauza hormonala, dar si stilul de viata conteaza(alimentar, sportiv, sexual, stres etc).

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Buna ziua. Posibil sa fie o infectie urinara. Mergi la medic! Sanatate!

felica

acum 8 ani

In Romania, se fac acu tot felul de terapii pentru anxietate , stari de pnaica , stres , insomnii , frici , tot felul de stari ,Eu am facut o astfel de terapie si mi-am rezolvat problemele , Prin unele metode gasesti cauzele care produc aceste stari , neputinte sufletesti ., apoi se trateaza tot prin metode date de terapeut.Va las adresa de email , daca doriti terapia , sa va dau numar de contact terapeut ,Terapia se face la distanta prin telefon iar metodele se trimit pe email ,Nu se dau medicamente si nici naturiste , este terapia pentru fizic , pshihic , mental si emotional,Lucrezi tu cu mintea ta , pentru ca totul este in minte ,Terapeuta te ajuta cu metodele , le da le explica le faceti impreuna apoi singurei,
Frumos , elegant si sigur.
Ma gasiti la [email protected]