tulburari de panica

Anxietate

Postata de spethkiti cu 11 ani in urma.

te poti trata cu stresclin are efecte secundare

Raspunsuri (2)

mariana psiholog

acum 10 ani

nu are nici un fel de reactii adverse poti lua cu incredere este foarte bun si in timpul zilei se poate folosi pe o perioada indelungata de timp..........totul este sa crezi cu adevarat ca i-ti face bine multa sanatate si gandeste pozitiv

Carla

acum 9 ani

Ce fel de medic psiholog sunteti daca nu stiti macar sa scrieti corect gramatical?! "iti" "doamna doctor", asa se scrie!!!
De aceea spun ca nu e bine sa te tratezi dupa ureche sau dupa parerile la toti ne-avenitii care isi dau cu parerea pe forumuri!