Tulburare anxioasa

Anxietate

Postata de sim82 cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Pot lua lexotan cu rohdiolin(de la cali vita)? Multumesc mult

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

va recomand sa respectati tratamentul medicamentos propus de medicul psihiatru. rohdiolin reprezinta un preparat naturist, a carui admnistrare poate influenta in masura in care nu sunt cunoscute substantele continute, avizele de comercializare, de producere.

sim82

acum 12 ani

Va multumesc foarte mult pentru raspuns. Am renuntat la Rohdiolin pentru ca am observat ca nu prea ma simteam bine. Sarbatori fericite

eugenia

acum 9 ani

buna vreau sa imi spuneti si mia ..ma simt foarte prost nu am pofta de mincare parca imi sta un botin stomac ,am pierdut in greytate 4 kg dorm noapte foarte am fost la neurolog si mia pus diagnos Disfunctie vegitativa nu am gust de nimic ,,spuneti va rog cei cu mine ma ingrijorez