Tremurat in interiorul corpului?

Anxietate

Postata de Utilizator11564252030 cu 4 ani in urma.

Buna seara! Cam de jumatate de an am un tremur in partea superioara a corpului, de la gat pana mai jos de umeri, nu se vede doar il simt mai ales in repaos.La inceput am crezut ca imi simpt pulsul cum bate, doar noaptea imi dadeam seama, acum simt tot mai tare, nu e permanent, mai mult dimineata si seara dupa ce ma pun in pat.Am fost la neurologie, am facut Rmn dar doar la gat la coloana, am o spondiloza cu doua vertebre putin deplasate.Am facut trei luni de tratament doar cu neo endusix si milgama, cate 10 zile pe luna, ma ajutat doar ca nu mai simt durerea in zona cervicala dar tremorul nu a disparut.Poate e cineva care s-a mai confruntat cu o astfel de problema, poate e ceva pe sistem nervos.Multumesc!

Raspunsuri (4)

Utilizator11580943304

acum 4 ani

Am de o jumătate de an un tremurat în corp dar e noaptea cind să adorm

Utilizator11602416359

acum 3 ani

Bună și eu simt aceaste tremuraturi dar mai jos sub coasta stângă, ce ați mai aflat între timp, vă rog să îmi spuneți și mie la Ce medici ați fost?
alina_vasut@ adresa_web_filtrata

Utilizator11602416359

acum 3 ani

Bună și eu simt aceaste tremuraturi dar mai jos sub coasta stângă, ce ați mai aflat între timp, vă rog să îmi spuneți și mie la Ce medici ați fost?
alina_vasut@ adresa_web_filtrata

Utilizator11602416359

acum 3 ani

Bună, la Ce medici ați mai fost?alina_vasut@ adresa_web_filtrata