stare de rau

Anxietate

Postata de alyyyy cu 11 ani in urma.

Buna ziua. Cu trei zile in urma, intr-o seara, am ametit f tare, nu puteam sa-mi misc capul pt ca totul se invirtea in jurul meu,apoi am vomat de 2 ori si m-am simtit mai bine, insa de atunci am o stare de rau , pina la lesin, imi simt corpul f greu, lipsita de energie si am senzatia unui gol in inima, calduri in jurul cefei , va rog sa ma ajutati cu un raspuns, va multumesc.

Raspunsuri (4)

gaga

acum 11 ani

nu esti insarcinata? simtomele seamana cu sarcina...

alyyyy

acum 11 ani

nu, nu sint insarcinata.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar bine sa consultati un medic internist pentru evaluare ( buletin de analize, ecografie abdominala).

alexina

acum 10 ani

cu tot respectul pentru postarea unui medic,nu vad legatura intre descrierea data de alyyy si ecografia abdominala.pare mai mult o dereglare vestibulara,vertij