Serlift ?

Anxietate

Postata de Gabyyy cu un an in urma.

Iau de 4 zile serlift 0,25 și am niște stări groaznice …toate simptomele le simt amplificate la maxim și efectiv imi simt capul ciudat de parca imi pierd mințile …e normal ? Sunt reacțiile adverse ? Ce pot face sa ma simt mai bine …

Raspunsuri (2)

Andreea

acum un an

Bună. Si mi-e mi-a fost prescris Serlift fiind diagnosticata cu anxietate, insa nu singur, ajutat cu alprazolam. Mi-a zis psihiatrul ca serliftul de unul singur, iti da diferite stari naspa. De accea mi s-a recomandat si alprazolam..

Neculai

acum un an

Cum de simți după astea 3 luni cu Serilift?