Sal?

Anxietate Atac de panica

Postata de Utilizator11590360442 cu 3 ani in urma.

Ma numesc florin si.am 38 de ani,de aproximativ.de o luna simt ca ma sufoc.simt sufocarea cum imi pleaca din zona pieptului,si se oprește în gât.dupa care simt o senzatie de somnolență adâncă in momentul acela,simt un nod in zona gâtului foarte mare.am uitat sa mentionez,am niste ameteli foarte mari daca ma puteti sfătuii imultumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/palpitatiile-semn-al-anxietatii-sau-al-unei-boli-de-inimai_15193