produsul KAL MAG PLUS D - GNLD

Anxietate

Postata de cosminaaa cu 11 ani in urma.

Buna ziua! As dori o parere despre medicamentele produse de firma britanica GNLD. Am auzit ca produsul KAL MAG PLUS D ajuta mult la starile de anxietate. Dar nu prea am incredere intrucat este un produs strain si nu vreau sa fie contrafacute, sa dauneze sanatatii. ( ex. cu pastilele de slabit chinezesti). multumesc

Raspunsuri (3)

cosminaaa

acum 11 ani

va multumesc pt. raspuns . Sunt intr-o dilema foarte mare intrucat mi-am facut toate analizele posibile in care nu s-a depistat nimic. si la o simpla cautare pe net am observat ca multe persoane au simptomele asemanatoare mie si cu acest medicament au revenit la viata normala.

Mihai

acum 10 ani

Produsele GNLD sunt create de Departamentul de nutritie de pe langa Universitatea Stanford , cele c***aute in Romania sunt produse in Marea Britanie . Existenta unui depozit unic in Romania precum si distribuirea directa asigura o legatura nemijlocita intre producator si consumator incat sunt excluse contrafacerile . Puteti consuma fara grija , in orice perioada a anului , produsul Kal Mag Plus D,de la GNLD , veti avea surpriza placuta sa constatati ca vi se amelioreaza substantial simptomele reclamate . Nu va indemn sa renuntati la medicina clasica , doar va sugerez o alternativa naturala , de cea mai buna calitate , pe care am experimentat-o personal .Daca doriti mai multe informatii scrieti-mi la: [email protected]

Cacovean Adrian

acum 10 ani

Un articol scris de mine, rezultat din experienta practica cu produsele GNLD, se afla pe link-ul urmator:
http://www.dr-cacovean-adrian.ro/despre-gnld/despre-gnld-si-nutritie
Aici veti vedea si o descriere a produselor, scrisa de un medic.