Proceduri cosmetice: liftingul facial

Anxietate

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

...as dori sa imi spuna si mie cineva ce sa fac sa nu mai fiu asa nervoasa....consum multe legume si fructe....am luat si ceva pt anxietate...dar sincer mi-e teama sa beau de pe acum medicamente,am 28 de ani...duc o viata linistita,doar ca sunt departe de casa(Spania),dar uneori sunt foarte nervoasa,imi amorteste limba,si nu pot dormi,beau seara ceai de coada calului,coada soricelului cu o lingurita de Bitter Suedez,dar degeaba....Ajutati-ma va rog,mai ales cu ceva natural....Ce as putea sa mai beau sa incetez cu nervii astia????...Va multumesc

Raspunsuri (1)

carmen658

acum 15 ani

Buna Adina,
Poate vei gasi in Spania aceste medicamente care sunt din plante si sunt bune pentru nervozitate:
Stress Management B Complex, Rhodiolin, Power Mins, Ocean 21, Zen Thonic. Desi cel mai indicat ar fi sa mergi sa-ti faci niste analize mai amanuntite. Totusi nu e bine sa ai starile asta la varsta asta. Iti doresc multa sanatate si sa ne mai scrii.