probleme cu somnul

Anxietate

Postata de membru215655 cu 12 ani in urma.

de ce nu pot sa dorm noaptea?

Raspunsuri (2)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna seara,

Cauzele insomniei sunt multiple. Puteti citi urmatorul articol care va va ajuta sa determinati cauza sau cauzele:

http://www.consiliere-psihologica.ro/ro/insomnia-simptomul-care-afecteaza-viata.html

Daca mai aveti intrebari puteti sa mi le adresati.

O seara placuta,

victoras

acum 12 ani

Incearca sa folosesti un amescte din parti egale de :paducel,tlpa-gistii,levantica si tei.Oricum primele doua plante relaxeaza f. mult.Posibil si sa fi facut o cadere de ca si magneziu(Spasmofilie).