Pot avea o consulta online si sa primesc tratament ?

Anxietate

Postata de Oana cu un an in urma.

Buna ,sunt intr-o alta țara și nu as vrea sa merg aici ci as vrea cu cineva din România ,motive personale .după sintomele mele cred ca sufăr si de ansietate si depresie ,ce as putea face ?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Buna ziua! Va recomand psihoterapie cofnitiv-comportamentala. Intrati pe site ul psihologilor si gasiti specialisti, sau pe recomandari pe internet. Toate cele bune!