poate sa fie anexitate?

Anxietate

Postata de membru228480 cu 11 ani in urma.

am tot timpul ameteala si nu inteleg de ce tot timpul am impresia ca cad jos si nu pot face nimic mie frica sa ies afara sau sa implic in ceva de la ce poate sa fie?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil este vorba de un sindrom anxios; in acest sens, puteti consulta un medic psiholog pentru a va ajuta sa depasiti temerile.

ochi negri

acum 11 ani

Cu tot respectul,psihologii nu sunt medici.Rolul lor e altul,unul foarte bun,de altfel,cu conditia ca el sa fie bine inteles.