poate fi o intoxicatie cronica?

Anxietate Intoxicatie anticolinesterazic

Postata de alexander1212 cu 14 ani in urma.

buna ziua...locuiesc in sectorul 6,pe strada economu cezarescu,nr.47,bucuresti,va pot spune ca ,cam din acele momente cu patania din italia am inceput sa ma simt altfel,am senzatia ca sunt lesinat tot timpul iar tot ce se petrece in jurul meu nu prea realizez si vad in ceata,va spun ca nici somnul nu ma ia decat pe la ora 4-6 dimineata ,tot timpul gandul meu este la ce pot sa am de ce traiesc astfel de momente cand ma fac bine,nu stiu ce sa mai fac,va rog ajutati-ma poate exista tratament medicamentos pentru asa ceva sa imi revin cat mai repede la persoana care eram inainte(plin de viata....acum nu mai am chef de viata sunt lipsit de viata)astept raspuns cat mai favorabil va rog mult ajutati-ma va multumesc

Raspunsuri (2)

Psihoterapeut Adina Demian

acum 14 ani

Buna ziua din nou draga Alexander1212,

Cum am mentionat si in raspunusl scris anterior, un raspuns sigur la intrebarile tale, ti-l pot oferi cateva investigatii medicale si iti recomand sa apelezi la medic si eventual la psihoterapeut, cu incredere si cat mai repede, daca vrei sa afli cauza exacta a starilor tale si ce poti face ca sate simti mai bine, sa redevi plin de viata cum iti doresti!

Sanatate si o zi frumoasa!

Psih. Catalina Dragulanescu

acum 14 ani

Buna Alexander. Ti-am raspuns la "Ce pot sa am" :)