Plamani ?

Anxietate

Postata de youngyny cu 9 ani in urma.

Buna seara,dragilor! Ma confrunt de cateva luni cu niste intepaturi, ba in spate, ba in zona plamanilor, dar pe langa aceste simptome simt ca nu trag suficient aer in plamani,iar uneori trebuie sa casc ca sa pot respira normal! Daca imi misc corpul dintr-o parte in alta , simt un sunet ciudat la nivel de torace , nu stiu ce poate fi, analizele mi-au iesit bune iar radiografia la plamani a iesti ok, mentionez ca fumez in jur de 3-4 tigari pe zi, de vreo 4 ani! Nu stiu, va rog sunt disperat mai ales ca am neamuri care s-au imbolnavit de fibroze, si alte cele , mi-e frica sa nu am acelasi destin.

Raspunsuri (1)

Utilizator11616047492

acum 3 ani

Salut ai reusit sa afli din ce cauza aveai simtomele astea??