Oare chiar asa este??

Anxietate

Postata de MembruMobileApp1496312818 cu 6 ani in urma.

Buna Ziua! Am 24 ani si am locuit o perioada in străinătate iar acum o saptamana in somn am facut o criza la modul mi s a încordat tot corpul,mi s a încleștat gura si am urinat pe mine, eu nu imi aduc aminte nimic chiar daca prietenul meu imi spune ca a vb cu mine dupa si eu ii răspundeam. Eu tot timpul eram cam trista si ma gandeam la acasa, ma simteam f obosita mai mereu. Am fost la doctor mi au facut un EEG unde mi au ieșit niste modificări, trebuia sa fac si RMN dar am aparat dentar si nu am putut face inca doar ca pe baza rezultatului de la EEG si simptomele mele doctorul neurolog a spus ca posibil sa fie o criza de epilepsie...ciudat este faptul ca pana acum nu am pățit niciodată asa ceva si nici cand eram mica, nu am avut convulsii sau febra foarte mare. Vreau sa stiu si părerea dv. Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Epilepsia-si-Convulsiile/epilepsia-cauze-simptome-tratament_310