O parere?

Anxietate

Postata de Utilizator11535615015 cu 5 ani in urma.

Am o relație de 4 ani de 1 an ne am casatorit și avem și un băiețel mic de 1 an dar soțul meu se poarta foarte urat cu mine mă jignește îmi cere socoteală la tot leul pe care îl cheltui nu mă lăsa să merg nicăieri și dacă merg se cearta cu mine in trecut m a și bătut el acum este plecat în străinătate o părere ce as putea sa ii fac sa nu mai fie așa?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua. Va recomand psihoterapie cognitiv-comportamentala. Va va ajuta pe dvs.
Nimic din ceea ce puteti face asupra unei persoane nu ii va schimba caracterul.
Toate cele bune!