nu inteleg ce se intampla cu mine de 2 saptamani!!

Anxietate

Postata de alex11081988 cu 9 ani in urma.

buna ziua de 2 saptamanii am o stare nemai cunoscuta pana acum!se manifesta astfel anexietate starii de voma dureri de cap o instabilitate psihica >>>>reusesc fff greu sa mananc mai ales dimineata imi este foarte foarte greu sa mananc ceva cu toate ca ma chinui ! se intampla se ma sperii pt faptul ca incep sa traspir puternic dintr/o data dupa care in 3 minute circa starea se schimba in sens contrar imi tremura tot corpul! am 26 de anii si nu am mai avut astfel de simptome simt ca nu reusesc sa ma reprind nici cum am chemat serviciul ambulator dar mi sa raspuns ironic ca nu am nimic sa iau o aspira !va rog ajutatima cu o parrere!

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum 9 ani

Buna ziua! Ati mentionat "instabilitate psihica". Ce vreti sa exprimati prin aceasta expresie?

alex11081988

acum 9 ani

lipsa de concentrare!!