mi-e greata si am contracturi musculare cu tremuraturi!Ce ar putea fi?

Anxietate

Postata de Utilizator21550298915 cu 5 ani in urma.

dimineata la 5 iau past de tens si mananc o felie de paine prajita sa nu fie stomacul gol.Apoi ma trec niste transpiratii abundente si incepe o stare de greata .Dupa putin timp incep sa tremur si sa mi se contracte muschii spasmodic.Nu pot sa ma odihnesc si ma tine pana pe la 10.Am luat Hepatobil ,Magneb6 premium si omez,ca ziua am arsuri gastrice.fara nici un rezultat .Sunt agitata si anxioasa!Va rog un sfat!

Raspunsuri (1)

Dan

acum 11 luni

Consulta-ti un medic psihiatru,ar putea fi efectele unei afectiuni ale sistemului neurovegetativ.