gabryella84

Anxietate

Postata de gabryella84 cu 11 ani in urma.

sotul meu se confrunta cu aceasta problema de aproape 2 ani..cat timp ar trebui sa tina tratamentul

Raspunsuri (4)

Sigada

acum 11 ani

Nu ati mentionat care este problema cu care se confrunta sotul dvs.

gabryella84

acum 11 ani

se confrunta cu ameteli zilnice junghiuri in cap si neliniste noaptea

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consulte un medic internist si, dupa caz, psihiatru, pentru evaluare si recomandari.

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Incearca Homeopatia, care are rezultate bune, in probleme de sanatate. Spun din experienta avuta in familia mea, cu rezultate bune, aplicand Homeopatia, la multe probleme. Foarte important este sa gasesti un homeopat bun, deoarece homeopatia are rezultate, dar aplicata cum trebuie.
Iti doresc sa iti ajute Dumnezeu sa gasesti un homeopat bun, asa cum am gasit noi!