Fobie sau esec scolar?

Anxietate

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

MA NUMESC NICOLETA ,AM 2 BAIETI.ALEXANDRU DE 7 ANI SI GEORGE DE 5 ANI.GEORGE ARE O MARE FRICA DE APROAPE TOATE ANIMALELE(STAM LA CASA CU CURTE ;CAL VACA PORCI CIINE PISICA SI PASARI).II ESTE DRAG DE ELE SE DUCE S-A LE VADA DAR NU LE MINGIE ,CA FRATELE LUI ALEX.E DREPT CA NICI MIE NU IMI ERA DRAG DE ELE CIND ERAM INSARCINATA DE ELE IMI ERA FRICA S-A NU M-A LOVEASCA .SE POATE CA ,DE ATUNCEA S-A SE FI TRANSMIS SI LA GEORGE ?

Raspunsuri (1)

Mirela16969595

acum 15 ani

cel mai bine ar fi sa discuti cu un psiholog. si, intr-adevar, fobia ta i-ai fi putut-o transmite si lui. psihologul te-ar sfatui cum sa abordezi aceasta problema ca sa il ajuti.