Dureri musculare si de oase

Anxietate

Postata de Andra Dima cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Am 23 de ani, 62 kg, iar de cateva zile ma dor mainile si pocioarele! Alte simptome nu mai am, insa ma ingrijoreaza foarte tare! Mi-am facut analizele de sange insa abia luni le ridic! Am fost si la un control la un medic internist iar acesta ma suspecteaza de anemie! Am vazut ca si leucemia da astfel de dureri! E posibil sa am ?

Raspunsuri (1)

Amando

acum 9 ani

leucemia este doar faza de vindecare a oaselor...cand apar dureri si anemie..tota am avut candva leucemie, insa medicina face din ceva natural o boala panicoasa tratata ci citostatice.
Uitati-va la acest film:
***