DINU VIORICA

Anxietate

Postata de laurboss cu 12 ani in urma.

DUPA CE IN URMA CU 3 ANI AM FOST DIAGNOSTICATA CU ANXIETATE (de la med. cardiolog ), AM URMAT UN TRATAMENT CU XANAX ,DUPA AMELIORAE , AM INTRERUPT TRATAMENTUL,TREPTAT,IAR ACUM AM UNEORI ACEELEASI SIMTOME,ADICA ; PALPITATII IN DREPTUL INIMII, BINEINTELES O TEAMA PROFUNDA, DE PARCA SIMT CA TOTUL SE SFARSESTE.........ASTEPT UN RASPUNS IN SPERANTA CA M-ATI INTELES.......MULTUMESC ANTICIPAT ------ DINU VIORICA 35 ANI - BUCURESTI

Raspunsuri (1)

Psih. Iuliana Pasarin

acum 12 ani

Buna ziua,
Daca investigatiile facute de medicul cardiolog nu au aratat prezenta unei afectiuni a inimii, puteti merge la un psiholog pentru o evaluare psihologica care vizeaza investigarea factorilor care va declanseaza aceste stari de anxietate si pentru a gasi resursele interioare pentru depasirea acestora.

Iulia Pasarin
psiholog
[email protected]
http://psihologi.wordpress.com