De ce imi tremura tot corpul si nu pot sa ma controlrx?

Anxietate

Postata de MembruMobileApp1505024278 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Acum cateva zile mi am facut o programare la dentist. Din clipa aceea imi tremura tot corpul sunt nelinistit, ma gandesc prea mult la cum o sa fie vizita mea la dentist. Incerc sa ma motivez ca nu e nimic iesit din comun,ca e ceva banal dar corpul meu imi da totul peste cap. Scriu acest mesaj din cauza aznoapte nu am inchis un ochi, am tremurat tot am incercat sa nu ma gandesc la nimic dar tot n am reusit sa adorm. Mentionez ca am mai patit o data asa in romania si anume mi am facut programare la dentist si in ziua cand sa ma duc mi s a facut f rau am vomitat si nu sm mai ajuns la doctor+ ca au urmat cateva zile de nesomn. Nu stiu ce sa mai fac. Sunt plecat in anglia acum. Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/atacul-de-panica-si-tulburarile-cauzate-de-panica_16