De ce adorm foarte greu,si devin agitat cand vreau sa ma culc?

Anxietate Sindrom anxietate generalizata Atac de panica Anxietatea de performanta Stres post traumatic Tulburari psihice Tulburare de anxietate sociala
+4
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1485261079 cu 7 ani in urma.

Seara cand ma pregatesc de culcare(ora 22) incep sa ma agit si adorm foarte greu.Am nevoie de masaj la spate si in zona trapezilor, dupa care ma mai relaxes si dupa 2 ore adorm.
Sunt agitat si in timpul zilei iar cand intru intr-o incapere mi se pare ca nu am intrat si simt nevoia sa ma introc sa intru din nou si sa palpez cu piciorul drept tocul usii. Cand urc scarile
simt nevoia sa ating cu varful ghetelor contratreapta. Mentionez ca am 28 ani si nu iau nici un tratament. Va multumesc

Raspunsuri (1)

Gaman

acum 4 luni

Cum te simți ești mai bn și eu am aceleași probleme ai scăpat dacă da cum???