Cum pot scapa de anxietate ?

Anxietate

Postata de Mihaela cu un an in urma.

Insomnie,atacuri de panica bruște, stari de neliniște frica durere intre omoplati agitatie un tratament homeopat? Multumesc

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Psihologie-si-psihoterapie/posibilitati-de-tratament-in-tulburarile-de-anxietate-psihoterapia_19320

Roscan Ancuța

acum un an

Insomniei