Cistita acuta ?

Anxietate

Postata de Utilizator11638185174 cu 2 ani in urma.

Buna ziua,va rog un sfat de tratament,imi e rau ,am o cistita acuta,urinez si cand beau apa ma
Ia cu lesin ,imediat inainte si dupa ce merg la baie,stau numai pe perfuzii,am analizele toate bune,mi a iesit candida albicans la urocultura,medicii au spus ca sa am rabdare -dar imi e rau,am slabit si tot ce beau dau afara-nu e vezica hipereactiva ,incerc cu no spa ,xifia si uronat gold,alte tratamente? Va rog..cum iau ceva de genu ciprofloxacin ,tavanic am tulburari de ritm cardiac ..orice tableta care ar putea da palpitatii,si nu am probleme cu inima..e doar de la o infectie urinara,la urocultura au iesit bacterii negative

Raspunsuri (1)

Alissa

acum un an

Ai rezolvat problema
Am ceva asemanator