Ceva eficient pentru Insomnie?

Anxietate

Postata de MembruMobileApp1515840475 cu 6 ani in urma.

Salut! De câteva zile sufăr de o tulburare de somn urata, noaptea nu pot sa adorm aproape deloc iar spre zi dacă nu ma îndop cu cafea sunt cu un zombie, am încercat tot felul de suplimente ca relaxirem, calmogen am luat chiar mai multe decât mi-a spus farmacista în speranța că pot să dorm și eu o noapte, dar fără succes, ce sa fac în cazul asta, ce sa mai iau care sa fie eficient dar fără sa aibă a doua zi efecte adverse neplăcute, deși la cât de mult îmi doresc sa dorm și eu noaptea, doua sau trei zile cred ca mor.

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/insomnia

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna ziua. Problema aceasta nu se rezolva cu medicamente, ci c ugasirea si rezolvarea cauzei. Va recomand psihoterapie cognitiv-comportamentala.
Daca doriti, ma puteti contacta si la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata
Toate cele bune!

MembruMobileApp1515840475

acum 6 ani

Va voi trimite un mail, mulțumesc