Ce trebuie sa faca cineva care de cateva zile vomita tot ce incearca sa manance?

Anxietate Tulburare de anxietate sociala Tulburari psihice Stres post traumatic Anxietatea de performanta Atac de panica Sindrom anxietate generalizata Anxietate si stres
+5
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21607389815 cu 3 ani in urma.

a luat tot acea reteta pe care i a dat o medicul de mai mult timp, a observat ca un medicament ii facea acum rau , i au iesit niste iritatii pe piele care o faceau sa se scarpine. Medicul de familie nu vrea sa o consulte ca vezi doamne e pandemie, dcar de cateva zile e mai rau in sensul ca orice incearca sa manance sau bea tot vomite.

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 3 ani

Medicul de familie ce recomandari v-a dat? Daca de cateva zile nu poate tine nimic in stomac, varsa, exista risc de deshidratare si alte probleme la stomac. Incarcati sa mergeti cu dansa la spital, la camera de garda.

Sanatate!