Ce sa fac?

Anxietate

Postata de Utilizator11569158725 cu 4 ani in urma.

De fiecare data cand ma pun sa invat , incepe ceva sa ma irite si sa ma enerveze, nu ma pot concentra. Am avut un tratament de luat de la psihiatrie pentru nervi si nu am luat regulat si in unele zile nu l-am luat deloc, deșii mi-a spus fara ciocolată am mâncat. Mama cumpără in continuare lucrurile pe care nu am voie sa le mananc si ma mai si intreaba daca vreau.Am mințit doctorul ca fac exact ce trebuie din cauza mamei, iar acum sunt izolată în casă si plang dupa ce ma enervez, chiar si in timp ce sunt nervoasă. Va rog să spuneți ce ar trebui sa fac. Va mulțumesc pentru timpul acordat!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.