ce am?

Anxietate

Postata de cezar l cu 10 ani in urma.

intrebarea mea se afla pe forum la ''urinez la betie'' autor esos

Raspunsuri (2)

cezar l

acum 10 ani

deoarece nu am stiut mersul site-ului am postat o intrebare medicilor la topicul creat de esos (urinez pe mine la betie).imi cer scuze k nam postat de prima data aici,si as dorii sa-mi raspundeti pentru ca este important pentru mine sa aflu prin ce perioada trec

cezar l

acum 10 ani

nu aveti timp pentru un raspuns simplu si va mai numiti medici ai forumului?ce inseamna neglijenta asta.si voi sunteti lafel ca cei din viata reala,o faceti numai daka va iese ceva.mersi mult.nu va mai deranjati sa raspundeti