Buna stresclin neuro în stări de anxietate are vreun efect advers?

Anxietate

Postata de Utilizator11564427298 cu 4 ani in urma.

Bună am 38 ani ma lupt cu stările de anxietate de aproape un an ,le cunosc deja și încerc sa nu le mai bag în seama am fost la psihiatrun care mia prescris zol oft iar după doua 2 doze mia fost foarte rău ,am încetat sa le mai iau .Doresc sa aflu ce reacție adverse are stresclinu-l neuro și dac îl pot lua .mulțumesc

Raspunsuri (2)

Utilizator11610129603

acum 3 ani

eu am luat dar nu e chiar wow

Utilizator11626505106

acum 2 ani

Am citit ca ashwaganda din compozitie ar intensifica activitatea sistemului imunitar in unele boli autoimune.. Am luat si eu, m-am simtit oarecum mai bine,doar ca nu stiu sigur daca am artroza/ artrita si ma simt cam rau pe articulatii. E posibil sa nu aiba legatura,posibil sa aiba,nu stiu.