Atacul de panica

Anxietate

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Draga Doamna, Si eu am suferit de aceasta boala care este groaznica. Dupa un an de analize si mers la medic am gasit tratamentul Mergeti la un pshiatru si cereti pe reteta ZOLOFT. Este un medicament compensat. Dupa 7 zile va veti simti alt om, cu incredere in sine, cu chef de viata si in stare sa lupte cu toate greutatile. Va doresc sanatate!

Raspunsuri (1)

adelina

acum 13 ani

am pe fratele meu de 5 ani cu atac de panica,e foarte greu en sute investigatii,urgente dese,medicamente,tratamente fara rezultat,are 2 copii si fetita este bolnava de parapareza spastica,ce sa fac/ va rog ajutati ma /andrumati ma daca stiti ce sa ia ptr asta,nu mai stiu unde sa mai merg cu el tel 0762519843