atacul de panica

Anxietate

Postata de kyky cu 13 ani in urma.

am luat 20 pastile de 20mg si tot ametit ma simt si senzatie de rau e mai greu sa actioneze de 3 ani iau catwe 6 luni vreu sa scap de atac ce sa fac fara sa iau pastile

Raspunsuri (5)

Psih. Iordache Iuliana

acum 13 ani

buna ziua,
atacul de panica se rezolva cu succes cu psihoterapie.cazurile rezolvate cu succes pot sta marturie.atacul de panica reprezinta o cale de eliberare aconflictelor psihice,a tensiunilor reprimate.cauta un terapeut si vei rezolva pe termen lung.pentru alte informatii ma puteti contacta la tel.0741160668. succes psih.iuliana iordache

felicia

acum 13 ani

Daca doriti si aveti incredere intr-un tratament natural care intradevar nu sunt sedativa si merge direct pe cauza va recomand acelasi cabinet care m-a ajutat si pe mine .Consultatia este gratuita si daca doriti sa urmati sfatul va este de mare folos.nr este 0766488202 Am trecut si stiu ce inseamna ,incercati sa stati de vorba nu va costa nimic Cabinetul este in Bucurestisi puteti sa primiti sfaturi si telefonic Sanatate tuturor

floryyyyy

acum 13 ani

buna am avut si eu atacuri de panica si am reusit fara medicamente sa scap de ele credeti-ma totul depinde de tine tu esti singurul tau ajutor trebuie sa fii tare sa poti depasii momentele astea

mihaela

acum 13 ani

buna
si eu incerc sa fiu tare, cand am atacuri de panica, reusesc pana la un anumit punct dupa care, iar apar. tu cum ai reusit mai exact sa le combati? si ai reusit definitiv?

ancuta_s

acum 13 ani

Iti recomand un medic deosebit: dr. Alexandru Paziuc de la Spitalul de Psihiatrie din Campulung Moldovenesc.O sa te ajute cu siguranta.