ASENTRA

Anxietate

Postata de lili33 cu 12 ani in urma.

Am 38 ani, si am fost diagnosticata cu tulburari de anxietate, si ipohondrie. De la 20 de ani sufar de spondiloza cervicala, lombara. Am dureri cumplite de cap, zvacneli in partea stanga a capului, si dureri care nu cedeaza la nimic. Doctorul psihiatru mi-a spus ca din aceasta cauza am facut o obsesie, si am acesta permanenta stare de teama, Mi-a recomandat Asentra. Vreau sa va intreb daca pot lua niste vitamine in acesta perioada , sau ce fel de ceaiuri pot bea.
Va multumesc si multa sanatate

Raspunsuri (4)

parerea mea

acum 12 ani

Pentru spondiloza sunt obligatorii vitamine specifice, mai ales la schimbarea sezoanelor. Mergeti la un medic reumatolog, n-aveti ce cauta la psihiatru.

lili33

acum 12 ani

da, insa am avut atacuri de panica, si de aceea am mers la psihiatru. Acesta mi-a spus ca durerile sunt si exagerate pt. ca tot gandesc ca nu trec, adica ma obsedeaza aceasta spondiloza

colnago

acum 12 ani

Puteti folosi cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni. Ajuta si la diminuarea durerilor de cap. Nu are efecte secunadare nedorite.

adriana

acum 10 ani

tratament pt durere in crestetu capului