ARE LOC SI IN IASI?

Anxietate

Postata de M R M cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA!

SUNT INTERESATA DE ACEST SUBIECT.

CU RESPECT
MORARIU ROXANA

Raspunsuri (4)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Grupul de suport pentru tulburarile anxioase si atacuri de panica va avea loc in Bucuresti. Va multumim pentru interes:)

claudia

acum 13 ani

wellbutrin

claudia

acum 13 ani

buna ziua,am 25 ani,si iau wellbutrin ptr depresie,credeti ca e un medicament bun?mie foarte frica de reactiile adverse mentionez ca pana acum am luat venlaflaxina si am avut niste reactii foarte ciudate si m/am si ingrasat de la ele,de asta mia schimbat tratamentul.ce ma sfatuiti sa iau wellbutrin?

claudia

acum 13 ani

dar aveti depresie?