Anxietate ?

Anxietate

Postata de Marius cu un an in urma.

Buna ziua, nici nu stiu cum sa incep de cand eram mic eram foarte degajat tupesit fara nici-o emotie cand dintr o data m-au luat niste emoți, cand mi se spune sa merg intr un mall sau la o cafenea .. nu doresc sa merg ca, stiu ca am emoții eu nici nu pot manca in oras nu stiu de ce rare ori mananc… cand vad ca nu prea e aglumerat sau ceva de genu si apa daca nu am apa cu mine …. Doar cu apa mai pot rezista intr un mall sau la o cafenea sa oriunde mas duce si cand e treaba nici nu prea beau dar daca o stiu ca e acolo sunt linistit da tot nu scap de ele cum v am zis nu pot sa mananc ca imi vine sa elimin din gura saliva cand emotiile ajung la cote maxime daca ați putea sa ma ajutați va rog si va multumesc din suflet

Raspunsuri (3)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Buna ziua, adresati-va unui psihoterapeut specializat in psihoterapie cognitiv-comportamentala!

Marius

acum un an

Va multumesc pentru ca, v-ați facut timp sa imi raspundeți !!!

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Toate cele bune!