Anxietate?

Anxietate

Postata de MembruMobileApp1517215039 cu 6 ani in urma.

Dragii mei,am 30 de ani și o deviație de sept f urâta,cu toate astea am amețeli profunde,îmi sare inima din piept numai noaptea când ma pun in pat,ma astup respir greu pe gura simt ca respir puțin deșii nu am nevoie sa trag aer in piept parca îmi fâlfâie ceva in mine când respir și expirat avut și dureri in piept ca și cum ma ținea ceva dar mi-a trecut iau pastile de stres am făcut o grămada de analize radiografie la plămâni,spirometrie,EKG,Ecocardiografie somnografie și din toate astea rezulta doar ca intru in apnee noaptea cred ca e tot de la nas,luna asta sunt programată la operație țineți-mi pumnii

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/simptomele-si-tratamentul-tulburarilor-de-anxietate_16485