anxietate

Anxietate

Postata de aryanas cu 11 ani in urma.

am o stare de frica ca as putea muri doar cand ma gandesc la asta si incepe sa mi se taie respiratia simt o durere de cap un pik mai in sus de frunte si mi se pun un nod in gat ca nu mai pot inghiti mi sa facut ecg si nu am nimik din punct de vedere medical mia prescris diazepam pt anxietate dar nu lam luat pt ca am copil de 5 luni caruia ii dau san si mie frica sa nu o afecteze ce remediu natural as putea lua sa scap de senzatia asta urata care ma impiedica practic sa imi traiesc viata

Raspunsuri (7)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar fi bine sa consultati un psihoterapeut.

buna

acum 11 ani

exista remedii homeopate pt. starea asta, ele nu au efecte adverse. Scrie-mi un email pe yahoo la
*** (scris impreuna).

email la

acum 11 ani

emai pe yahoo la adresa "***" (insa scris de la coada la cap, caci astia de aici nu stiu de ce sterg numele)

FLORENTINA

acum 11 ani

Mergeti la d-nul dr.Dinu Aurel care are cabinet in cadrul hotelului Mara din Sinaia. Va puteti programa la nr de tel .0244315113.Sigur o sa va faceti bine .Am avut si eu aceleasi probleme si acum nu mai am nimic.

aryanas

acum 11 ani

ms mult sigur o sa merg.........dar nu pot pana luna viitoare.........si pana atunci as incerca alte remedii naturale daca se poate dar nu stiu ce sa iau

mira

acum 11 ani

Te sfatuiesc sa apelezi si la un preot, la rugaciune si post atat cat poti. Nu trebuie sa fortezi nota.

aryanas

acum 11 ani

multumesc pt sfat