Anxietate

Postata de valentin95 cu 12 ani in urma.

Cum pot scapa de atacurile de panica, ele apar cand sunt in multime (piata, hipermarchet..).
Multumesc
Valentin

Raspunsuri (3)

Eva Diana87

acum 11 ani

Am trecut si eu prin asta si inca trec si fiecare zi e o lupta...Nu stiu daca iti pot dau vreun sfat ...decat sa incerci si tu sa mergi la psiholog si ti se vor prescrie niste calmante. Mie mi-au dat tranxene pt depresie si anxietate...

valentin95

acum 11 ani

multumesc frumos

Eva Diana87

acum 11 ani

...si mai ales sa nu renunti la psihoterapie daca mergi. Trebuie sa iti faci curaj si sa incerci cu ajutorul unui psihoterapeut sa iti rezolvi problema. Eu am reununtat dar cred ca ma intorc...cred ca trebuie multe vointa in cazuri ca astea...