anxietate?

Anxietate

Postata de flory74 cu 14 ani in urma.

Buna ziua.Numele meu este Florentina, am 36 de ani si 2 copii.De ceva vreme ma simt foarte rau.Adica imi amorteste capul,fata,limba,apasare in piept,nod in gat,nas infundat,respiratie rece pe nas,respiratie grea,ma doare pielea capului,dureri de san, am lactatie la apasarea unui san,dureri de cap,intepaturi in cap,stare generala p***a ca si cum as fi bolnava,plang nu mereu mai ales pe perioada mestruatiei care nu-mi vine cum trebuie,adica maroniu 4-5 zile si apoi 2 zile sangerare, am perioade cand imi este frica ca mor,sunt nervoasa,speriata de ce se intampla cu mine. Am facut toate analizele,RMN,tiroida,ekg si toate bune.La RMN mi-a iesit o usoara deviatie de sept si hipertrofie de cornete nazale.Va rog sa ma ajutati, sa-mi dati un sfat unde sa merg.Multumesc.

Raspunsuri (4)

Ioan Dumitrescu

acum 14 ani

Florentina daca esti din Bucuresti poti venii la noi la Institut, unde dupa ce iti facem masuratorile de Jinguri , stabilim si procedura / strategie terapuetica .
Din pacate o parte din servicii sunt cu plata, tu hotarasti .

flory74

acum 14 ani

Sunt din Bucuresti.Unde trebuie sa vin?Puteti sa-mi spuneti in ce consta aceste masuratori.

Ioan Dumitrescu

acum 14 ani

Aici gasiti adresa
http://starchoicesrl.webs.com/apps/location/

Masuratorile sunt pentru punctele Jing ( microvoltaj la mana, picioare si coloana ) evidentiind starea energetica ( milivolti ) organism .
Programari : [email protected]

Sorina

acum 13 ani

am si eu aceleasi simptome... mi-am facut analize si cica totul e asa cm trebuie... daca ai aflat ceva sau ai reusit sa faci ceva in privinta asta... te-as ruga sa imi spui si mie... ms