Am niste senzati foarte groaznice?

Anxietate

Postata de Utilizator11628517224 cu un an in urma.

Buna deci de ieri mia aparut senzati foarte strani insuportabile
Deci am in spatele calului sus un fel de furnicaturi mancarimi(gădilat) si simt asa pe creier sau nervi
Simt cum tot ma gadila in ce mai tare si nu pot suporta imi vine sa ma dau cu capul de pereti
Deci imi vine si sa vomit deja de la atita senzatie de asta aiurea si ss schimba si comportamentul agresiv
Ce poate fi oare

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-nervilor-periferici/amorteala-faciala-cauze-si-optiuni-de-tratament_17432