Alina?

Anxietate

Postata de Alina cu un an in urma.

Sufar de cervicala ,am ameteli zilnice stare de lesin picioare moi.Am fost la ORL mia zis ca este totul ok ,deci nu stiu unde sa mai merg.Cand imi vin ametelile nu sunt in stare de nimic pierd tot controlul cu realitate,ma.simt ca lesin ,stari urate ,ma inteapa peste tot, imi amorteste capul partea dreapta mai mult.va tog frumos un raspuns ,va multumesc.

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Buna ziua, ce inseamna ca suferiti cu cervicala? Sunt mai multe afectiuni la nivel de cervicala. Vi s-a recomandat fizioterapie, ceva? Ar fi bine sa va vada si un osteopat
Despre amelteli, v as sugera si un cardiolog, ca sa excludeti niste probleme.
Toate cele bune!